Сенцов: обмін не означає, що Росія готова відпустити Україну
Звільнений із російського ув’язнення кримчанин Олег Сенцов заявляє, що обмін, у результаті якого він і ще 34 українців повернулися до України, не означає миру з Росією.
«Обмін не значить, що Росія готова відпустити Україну, віддати Крим, Донбас, сказати: живіть, як хочете. Ні, цього не буде. Не чекайте», – сказав Сенцов на першій після звільнення пресконференції 10 вересня.
Він також заявив, що планує робити все можливе зі свого боку для звільнення українців, яких далі незаконно утримують у Росії і на Донбасі, зазначає Радіо Свобода.
Сенцов і ще один звільнений кримчанин Олександр Кольченко заявили, що не збираються наразі їхати в анексований Росією Крим.
«Я збираюся займатися двома найбільш чудовими речами: це знімати кіно і жити. А якщо повертатися до Криму, то тільки на танках. Я, звичайно, прошу не сприймати ці слова серйозно, думаю ви розумієте. Що стосується Криму – ні, я збираюся жити в Києві, моя дочка вже переїхала сюди», – сказав Сенцов.
Олександр Кольченко додав, що також не планує їхати на півострів, поки він анексований.
«Я ще не думав про плани на майбутнє. Але поки Путін при владі, в Крим повертатися не збираюся», – сказав Кольченко.
На першу після звільнення пресконференцію Сенцова і Кольченка зареєструвалися 360 журналістів.
Раніше повідомлялося, що прокуратура Автономної Республіки Крим має намір викликати для надання свідчень звільнених з російського ув'язнення кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка.
7 вересня в рамках обміну в Україну повернулися 35 утримуваних Росією українців, у Росію передали 35 російських і українських громадян, яких в Україні судили за різні кримінальні злочини.
У ході обміну були звільнені Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Едем Бекіров, Євген Панов, Павло Гриб, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Роман Сущенко, Артур Панов, Олексій Сизонович, а також захоплені в листопаді 2018 року українські моряки.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 08:00
- Ворог просунувся біля шести населених пунктів Донеччини
- 20:00
- У неділю в Україні буде хмарно, сухо та тепло
- 18:02
- Московські попи не пустили держкомісію до Почаївської лаври
- 16:04
- Охоронець Максим Донець, який назначений Коломойським охороняти Зеленського, незаконно отримав звання генерала
- 14:04
- Типовий екс-посадовець МВС підозрюється у махінаціях із закупівлею обладнання та отриманні хабаря автомобілями
- 13:24
- Представник рашистської секти Гундяєва в Україні Новинський отримав підозру в держзраді
- 12:07
- На фронті не вистачає знань і навичок для фортифікаційного облаштування рубежів оборони, - командир "Азову" Прокопенко
- 11:05
- Нардеп закликав СБУ покласти край терористичному свавіллю упц (мп) на Волині
- 10:41
- Українські дрони вразили дві нафтобази в росії
- 10:04
- Чергова партія бракованих мін виробництва Мінстратегпрому поставлена ЗСУ (ФОТО)
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.