Съезд адвокатов определил 8 кандидатов на назначение 3 членов Высшего совета юстиции

|
Версия для печатиВерсия для печати

Съезд адвокатов определил 8 кандидатов на назначение 3 членов Высшего совета юстиции.

Делегаты съезда определили, что в бюллетене для голосования будут Алла Лесько, Сергей Острович, Вадим Беляневич, Екатерина Коваль, Игорь Фомин, Павел Гречкивский, Петр Луцюк и Ростислав Кравец, передает Радио Свобода.

В пятницу члены киевской делегации съезда адвокатов сообщили о том, что их не пустили на заседание. Здание окружили неизвестные люди в камуфляже. Организаторы съезда не объясняли, почему киевские адвокаты не могут попасть на заседание.

Позже в киевской милиции сообщили, что урегулировали схватку перед входом в Дом кино, где проходит съезд адвокатов.

С апреля 2014 года в Украине не работает Высший совет юстиции, одной из функций которой является внесение представления президенту о назначении или увольнении судей. Высший совет юстиции состоит из двадцати членов, трое из которых выбирает съезд адвокатов.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]