Ще два регіони РФ прголосували проти висуванців путніської «Единой России»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Росії на виборах губернаторів двох регіонів, результати яких повідомив «Центризбирком» РФ, перемогли висуванці так званої Ліберально-демократичної партії Росії відомого ексцентричного політика Владіміра Жиріновского, натомість програли кандидати прокремлівської партії «Единой России».

Зокрема, у другому турі виборів губернатора «Владимирской» області 57 відсотків отримав кандидат від ЛДПР Владімір Сипягін; чинна голова регіону, яка представляє «Единую Россию», здобула 37,5 відсотка. При цьому в першому турі Орлова випереджала Сипягіна на п’ять відсотків, але її 36,4% не вистачило для перемоги відразу.

У Хабаровському краї так само у другому турі губернатором обраний Сєргєй Фургал від ЛДПР, а чинний голова регіону від «Единой России» Вячеслав Шпорт відстав більш ніж на 40 відсотків – він має 28% проти 69,6% у Фургала.

На обох виборах сторони заявляли про численні порушення.

Раніше в Росії скасували результати ще одного другого туру виборів губернатора, у Приморському краї, через численні порушення – з ініціативою виступила голова ЦВК Росії Елла Памфілова, яка заявила, що була вражена рівнем цих порушень і зловживань. У тому турі, що відбувся 16 вересня, попереду йшов кандидат від комуністів Андрєй Іщенко і після підрахунку 95 відсотків голосів майже на 6% випереджав чинного виконувача обов’язків губернатора, представника «Единой России» Андрєя Тарасенка – але при 99 відсотках підрахованих голосів уже Тарасенко мав 49,5% проти 48% в Іщенка. Тепер там будуть призначені нові вибори.

Іще в одному російському регіоні, де другий тур виборів губернатора мав відбутися 23 вересня, Хакасії, його перенесли – чинний губернатор від «Единой России» Віктор Зімін, який у першому турі відстав більш як на 12 відсотків від кандидата-комуніста Валєрія Коновалова, раптово зняв свою кандидатуру, пославшись на погане здоров’я.

Як вважають, до голосування не за представників прокремлівської партії спричинилося широке невдоволення планованою пенсійною реформою, яку підтримали президент Владімір Путін і «Единая Россия».

І ЛДПР, яка, всупереч назві, не є ні ліберальною, ні демократичною за своїм спрямуванням, і російські комуністи називають себе опозицією до влади. Та критики звертають увагу, що вони є по суті піддатливими інструментами в путінській системі влади, часто підтримуючи ініціативи Путіна в парламенті країни, в першу чергу з зовнішньополітичних питань. 


 В тему:

Чверть російських регіонів ризикують не дожити до пенсії

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]