Швеция закрыла воздушное пространство над зоной поиска «русской подлодки»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Военно-морские силы Швеции пятый день ведут поиск подводной лодки в водах Стокгольмского архипелага, где в пятницу были отмечены признаки «иностранной подводной деятельности», задействованы сотни военнослужащих. 

Как сообщает BBC, на данный момент Швеция закрыла воздушное пространство над зоной поиска. Ранее был перекрыт пролив на юге Стокгольмского архипелага, а гражданским судам запретили приближаться к поисковым военным кораблям, ближе чем на 10 километров. 

Ранее в шведской прессе появилась неподтвержденная информация о российской субмарине, которая, возможно, терпит бедствие в этом районе. Москва опровергла факт нахождения их подлодки в территориальных водах Швеции. 

В свою очередь, представитель Вооруженных сил Швеции сообщил, что у военных есть по меньшей мере три достоверных свидетельства наличия «иностранной подводной деятельности» в водах Стокгольмского архипелага.

Как известно, за последние месяцы российские военные самолеты неоднократно нарушали воздушное пространство Швеции и Финляндии.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]