"Слуги народу" обіцяють Закон про статус ОРДЛО не виносити на референдум

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Питання щодо закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей не буде виноситися на референдум.

Про це у програмі “Право на владу” каналу "1+1" заявив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, передає кореспондент Укрінформу.

"Закону про референдум… немає, але водночас наявні процедури розгляду законопроєктів у парламенті в комітетах, які відкриті для будь-кого, цілком дозволяють тримати всіх громадян України добре обізнаними про те, що відбувається", - сказав Яременко. 

Він назвав підписання так званої формули Штайнмаєра та готовність до розведення військ на окремих ділянках маленькими кроками, покликаними наблизити головну ціль. "І оці маленькі кроки – це для нас показник: він готовий іти далі? Це маленькі лакмусові папірці. За кожним цим кроком ми переконуємося: ми можемо наступний зробити чи ні? Ось і все", - пояснив парламентар. "Ми не кидаємося у воду, не перевіривши глибину. Ми ідемо маленькими кроками вперед, які дозволяють нам зупинитися в будь-яку секунду", - запевнив політик. 

Яременко також висловив переконання, що Путін не прагнутиме добра для України. "Я вам гарантую: він не зміниться ні на грам. Але він раціональний політик. Він теж дбає про інтереси своєї держави. Він бачить, що санкції міжнародні йому коштують дуже дорого. Він не може розвивати свою країну. Якби в нього не було мотивів говорити про повернення Донбасу – він би і не говорив. І те, що він пішов на цю розмову – давайте використаємо зараз, подивимося", - запропонував він. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]