Смертність від ковіду в 2021 році вже перевищила показники 2020-го

|
Версия для печатиВерсия для печати

Менше ніж за шість місяців 2021 року кількість людей, які померли від коронавірусу, сягнула 1,88 млн - це більше ніж за весь 2020-й.

Про це свідчать підрахунки The Wall Street Journal на основі даних університету Джона Гопкінса.

Ці дані свідчать про те, що глобальна пандемія далека від завершення, попри те що вакцини зупинили поширення вірусу в багатих країнах.

У статті зазначено, що в західних країнах - США, Канада, Великобританія - рівень захворюваності та смертності суттєво впав завдяки масовій вакцинації, а ось в деяких частинах Азії та Латинської Америки пандемія посилилася, що призвело до зростання смертності в усьому світі.

Якщо на початку 2021 року 73% випадків зараження і 72% смертей припадало на Європу і Північну Америку, то зараз понад 80% нових випадків захворювання ковідом і 75% смертей припадає на Південну Америку, Азію і Африку.

Станом на червень у Африці щеплення хоча б однією дозою вакцини отримали тільки 2% населення, у Азії - 6%, в Південній Америці - 22%, у Європейському Союзі - більше 40%, у США - більше 50%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]