Собаки вміють ревнувати - це довели вчені з Оклендського університету

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчені з Оклендського університету провели експеримент, який показав, що собаки здатні ревнувати. Почуття ревнощів виникає у тварин, коли господар приділяє увагу потенційному «конкуренту».

Про це повідомляє Naked science.

Власники собак часто помічають, що їх господар приділяє увагу іншій тварині. В ході дослідження вчені вирішили перевірити, чи так це.

В експерименті взяли участь 18 домашніх собак, які були поміщені в ситуацію, що викликає відчуття браку любові з боку господаря. Тварини бачили сцену, в якій господар пестив іншу собаку або пухнастий флісовий циліндр. Після цього бар'єр між собаками опускали. Собака кидалася на «конкурента» з куди більшою силою, ніж якщо бачила господаря з явно неживою іграшкою.

Вчені вважають, що це вказує на три ключові ознаки ревнощів. По-перше, вони проявляються тільки при взаємодії господаря з потенційним конкурентом, але не невоодушевленним об'єктом. Крім того, вони були наслідком цієї взаємодії, а не простої присутності конкурента поруч. І, нарешті, вони тривали навіть тоді, коли взаємодія відбувалося поза прямої видимості.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]