Соцмережа Трампа заявила про залучення $1 мільярда інвестицій

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Дональда Трампа повідомили, що в рамках підготовки до розміщення акцій на фондовому ринку США його нова соціальна мережа уклала угоди про залучення близько $1 млрд інвестицій.

Про це повідомляє Reuters.

У заяві, поширеній корпораціями Trump Media і Digital World йдеться про те, що $1 млрд буде залучено за рахунок приватних інвестицій у публічний акціонерний капітал (PIPE) від неназваної «групи інституційних інвесторів».

Як зазначає Reuters, це може свідчити про здатність експрезидента США залучати значні фінанси під особистий і політичний бренд. Зараз він працює над додатком для соціальних мереж під назвою TRUTH Social, запуск якого очікується за кілька тижнів.

Корпорація Digital World Acquisition, яка виведе Trump Media & Technology Group Corp на біржу Нью-Йорка, заявила, що виділить до $293 млн на співпрацю з медіапідприємством Трампа, в результаті загальна сума надходжень сягне близько $1,25 млрд.

Trump Media уклала угоду з Digital World про вихід на біржу в жовтні з обсягом у $875 млн доларів, враховуючи борг. Зараз вартість підприємства в галузі соціальних мереж оцінюється майже в $4 млрд, судячи з ціни акцій Digital World станом на п'ятницю.

Водночас деякі інвестори з Волл-стріт не хочуть зв'язуватися з Трампом, якому після атаки його прихильників на Капітолій було заборонено користуватися провідними соціальними мережами.

Повне розгортання TRUTH Social заплановано на I квартал 2022 року, ідеться в пресрелізі компанії. Це перший з кількох етапів плану Trump Media. Надалі очікується запуск передплатного сервісу відео за запитом під назвою TMTG+, у якому будуть представлені розважальні програми, новини та подкасти.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]