Список разыскиваемых, которые утром присутствовали при жестоком разгоне Евромайдана

|
Версия для печатиВерсия для печати

Целый день, тридцатого ноября, в оперативный штаб Объединенной оппозиции поступали звонки с просьбой о помощи в розыске родных и близких, которые утром присутствовали при жестоком разгоне Евромайдана бойцами «Беркута» и пропали.

 

Список разыскиваемых:

  1. Калюжная Инна Ярославовна, 1998 года рождения, город Ахтырка Сумской области;
  2. Дмитренко Павел Нураевич, 1972 г.р., город Киев;
  3. Деревянко Любомир Любомирович, 1985 г.р., Ивано-Франковская область, с. Солотвин;
  4. Мартынюк Александр, 1995 г.р., студент КНУ; Гаргас Иван Васильевич, 1961 года рождения, город Днепродзержинск, Днепропетровская область;
  5. Сирко Олег, 1983 года рождения, снимает квартиру в Киеве; Самченко Александр, студент университета им. Т. Шевченко, 2 курс;
  6. Джугамалиев Георгий Леонидович, 55 лет, город Днепродзержинск, Днепропетровской области;
  7. Молодий Роман Владимирович.

Кто владеет хоть какой-то информацией о местонахождении данных людей огромная просьба звонить по телефонам (066) 671- 52- 66, (066) 671- 52 -74, (066) 671 -52- 50, (066) 680- 40- 82, (044) 527 -78- 23.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]