США підтримують зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19

|
Версия для печатиВерсия для печати

 США підтримують зняття патентного захисту з вакцин від COVID-19. Про це у середу у заяві повідомила торгова представниця США Кетрін Тай.

"Адміністрація рішуче підтримує захист інтелектуальної власності, але з метою завершення цієї пандемії, підтримує зняття такого захисту для вакцин від COVID-19. Ми будемо активно брати участь у заснованих на тексті переговорах у ВТО, які необхідні для досягнення цієї мети", - йдеться у заяві. Відзначається, що переговори займуть деякий час, повідомляє Голос Америки.

 

Зняття патентного захисту з вакцин може дозовлити країнам, що розвиваються масова виробляти препарати-синоніми запатентованих вакцин.

Видання The New York Times назвало рішення адміністрації США "проривом у глобальних зусиллях спрямованих на виробництво більшої кількості доз у час, коли вірус лютує в Індії та Південній Америці"

У заяві Тай відзначається, що адміністрація США прагне якнайшвидше доставити якомога більше безпечних та ефективних вакцин до найбільшої кількості людей.

"Оскільки забезпечено необхідну кількість вакцин для народу США, адміністрація буде посилювати свої зусилля - працюючи з приватним сектором та можливими партнерами - щоб розширити виробництво та поширення вакцин", - йдеться у заяві.

У квітні адміністрація Джо Байдена оголосила, що готується поділитися вакциною від коронавірусу AstraZeneca, майже 60 мільйонів доз, поміж іншими країнами. Вакцину AstraZeneca ліцензували і широко використовують у багатьох країнах світу, зокрема у Європі, але вона ще не має дозволу на використання у Сполучених Штатах.

Україна також використовує вакцину AstraZeneca виготовлену Індійським інститутом сироватки крові під маркою Covishield.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]