Суд освободил из-под стражи активиста «налогового» Майдана Виталия Грузинова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сегодня в 12.30 судья Голосеевского районного суда Киева Наталья Чередниченко вынесла решение об освобождении из-под стражи активиста «налогового» Майдана Виталия Грузинов и определения ему меры пресечения в виде подписки о невыезде.

Заседание суда длилось 5 минут. Об этом говорится в сообщении Пресс-службы гражданского движения «Общее Дело»

Как ранее сообщалось, 20 октября та же судья Н. Чередниченко принял решение оставить под стражей до 27 октября В. Грузинов, задержанного накануне сотрудниками ГУ МВД Киева.

В. Грузинов является одним из обвиняемых по делу о повреждении гранитного покрытия Майдана Незалежности во время протеста предпринимателей в ноябре-декабре 2010 г.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]