Президентові Володимиру Зеленському довіряють 70% громадян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президентові Володимиру Зеленському наразі довіряють 70% українців, а його перші кроки позитивно оцінюють 63% громадян.

Про це заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна під час презентації результатів соціологічного опитування "Сто днів після президентських виборів".
"Новообраний президент Володимир Зеленський зараз має довіру 70% громадян", - сказала вона й нагадала, що це найвищий результат за всі часи серед українських президентів.

Бекешкіна розповіла, що перші кроки Зеленського і його команди позитивно оцінюють 63% українців, негативно - 13%, ще 24% не визначилися.

Водночас, соціолог зауважила, що першочерговими завданнями для президента та його команди громадяни вважають припинення вогню на Донбасі (71,5%), зростання життєвих стандартів людей (зарплат, пенсій тощо) (44%), зниження тарифів (31%), покарання винних у корупції посадовців (21,5%), зменшення впливу олігархів на політику (18%).

Загальнонаціональне дослідження громадської думки населення України було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 8 до 20 серпня 2019 року. Опитування проводилося в 104 населених пунктах в усіх областях, крім анексованого Криму. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною.

Усього було опитано 2040 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]