Суддя, який п’яним тікав від поліції, має мільйонні - у доларах - статки, приховував власність і бізнес в Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Патрульні поліцейські спіймали суддю Київського апеляційного адміністративного суду Костянтина Бабенка (НА ФОТО), який керував авто в нетверезому стані. З’ясувалось, що  в окупованому Криму на його дружину оформлений бізнес.

Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Подія трапилася увечері 7-го грудня. Цю інформацію журналістам офіційно підтвердили в поліції. 

Патрульні помітили Бабенка близько дев’ятої вечора у центрі Києва, коли той не увімкнув покажчик повороту. На прохання поліції зупинитися суддя не відреагував, тож правоохоронці почали його переслідувати. Затримати його вдалося лише у підземному паркінгу елітного будинку на Печерську.

На суддю склали адміністративний протокол за декількома статтями. Серед них і керування автомобілем у нетверезому стані. Однак перевірити рівень алкоголю в крові Бабенко відмовився. Журналісти зв’язалися із суддею, однак той відмовився спілкуватися.

У будинку, де врешті зупинили Бабенка, має квартиру його старша донька. Площа житла — понад 200 квадратних метрів, схожі квартири зараз продають за майже 900 тисяч доларів.

Нерухомість придбали у 2012-му році, коли його дочці було лише 16 років. У своїй останній декларації суддя вказав, що користується цим майном.

Загалом у декларації Бабенка зазначено три квартири. Окрім нерухомості доньки у центрі Києва, дружині Бабенка Наталії належать квартири у Кривому Розі та в Росії. У власності сім’ї також три будинки. Два з них розташовані на Житомирщині і записані на його дружину. Ще один дім на Львівщині належить самому судді.

Окрім цього, сім’я судді володіє 17 земельними ділянками. Частина з них розташована у передмісті столиці. Бабенку також належить гектар землі у селі в Криму, неподалік від морського узбережжя. Ділянку суддя придбав у 2007 році.

У Криму на родичів Бабенка оформлений також і бізнес. Його дружина є співвласницею компанії "Аміда-Крим", зареєстрованої в Алушті ще у 2006 році. Як з’ясували PROSUD, у 2014-му році, вже після анексії Криму, компанію перереєстрували відповідно до окупаційного російського законодавства.

Окрім цього, Наталія Бабенко володіє двома елітними автівками Mercedes-Benz GL 320 CDI та Lexus RX 400h. Їхня загальна вартість становить майже мільйон гривень. Також сам Бабенко задекларував три коштовні годинники.

Більш скромними, ніж майно родини Бабенка, є заробітки судді. За минулий рік він отримав трохи менше 400 тисяч зарплати, також Бабенко взяв позику на чверть мільйона. Його дружина не вказала жодного прибутку. Готівкою сім’я зберігає 5 тисяч доларів та більше 10 тисяч гривень на банківських рахунках.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]