Супутниковий моніторинг EOS показав: у "тіні" залишаються мільйони гектарів української землі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українсько-американська компанія EOS Crop Monitoring запустила інтерактивну супутникову карту реального стану полів по всій країні. Моніторинг показав значне розходження між даними у кадастрі і фактичною ситуацією.

Усього полів на незареєстрованих землях - близько 4,3 млн га, повідомляється у пресрелізі компанії.

На карті можна побачити, що площа посівів ріпаку у Херсонській області, за даними супутників, становить 117,8 тис. га. Це на третину більше, ніж інформації у кадастрі. Або ж на прикладі Дніпропетровської області видно 136,4 тис. га полів на незареєстрованих у державному кадастрі землях.

Карта використовує результати дослідження, яке проводилося EOS DA спільно з Інститутом космічних досліджень Національної академії наук і Державним космічним агентством України в рамках проекту Світового банку землі. Зараз результати дослідження використовуються Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Карта EOS Crop Monitoring знаходиться у вільному доступі на сайті.

Нагадаємо, що 21 листопада міністр Тимофій Милованов зробив презентацію супутникового моніторингу українських полів. При цьому міністр публічно не озвучив ані виконавця, ані джерела фінансування цього проєкту.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]