Італія вводить карантин по всій країні через загрозу коронавірусу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Люди мають утриматися від всіх поїздок, окрім поїздок на роботу та в надзвичайних ситуаціях, заявив прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте. Всі публічні заходи в країні скасовані. 

Уся територія Італії з вівторка, 10 березня, перебуватиме в карантині. Про це ввечері 9 березня оголосив прем'єр-міністр країни Джузеппе Конте. За його словами, тепер не буде окремої "червоної зони" в північних регіонах, які були ізольовані напередодні, і вся країна перебуватиме в однакових умовах, повідомляє Deutsche Welle.

По всій країні до 3 квітня зачинені усі школи та університети. Усі публічні заходи заборонені, однак транспорт працюватиме у звичайному режимі. Також уряд скасував на цей преіод часу всі спортивні події, зокрема призупинив чемпіонат Італії з футболу.

Конте наголосив, що зараз правильним рішенням для всіх громадян буде залишатися вдома. За його словами, люди мають утриматися від будь-яких поїздок, виключенням має стати лише поїздки на роботу та у надзвичайних ситуаціях. "Наші звички повинні змінитися, змінитися зараз. Ми всі повинні відмовитися від чогось на благо Італії", - наголосив прем'єр.

Станом на 9 березня Італія посідає друге місце у світі після Китаю за кількістю інфікованих на коронавірус - 9172 особи, а також за кількістю смертельних випадків - 463.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]