Танкер викинуло на мілину під Одесою, власник не дозволяє екіпажу евакуюватися (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поблизу Одеси сів на мілину танкер "Делфі", власник не дозволяє екіпажу покинути судно, а рятувальні катери не можуть підійти через шторм.

Про це повідомляють пресслужба Одеської обладміністрації, керівник ОДА Максим Куций у Facebook та юзер Сергій Масенко у Facebook, Думська.

Одеська ОДА: "На борту знаходяться троє членів екіпажу. Всі громадяни України. На танкері закінчилося паливо, є проблеми з електрикою. Екіпаж відмовляється подати сигнал SOS та евакуюватися з судна. Вони чекають дозволу від судновласника та відмовляються від будь-якої допомоги. З судновласником взятися неможливо". 

Наразі в Одеській ОДА пройшло засідання оперативного штабу щодо критичної ситуації з танкером.

За попередніми даними, судно дрейфувало, потім сіло кормою на мілину і дрейф призупинився.

На борту "Делфі" немає вантажу, який би загрожував екологічній ситуації Одещини.

Відзначається, що корабель "сірий", тобто немає необхідної реєстрації.

За даними капітана Одеського порту, судновласник забороняє морякам евакуюватися, а рятувальні судна не можуть підійти через складні погодні умови.

Повідомляється, що наразі учасники штабу узгоджують алгоритм, щоб евакуювати екіпаж із залученням допомоги з повітря та води.

Користувач Facebook Сергій Масенко повідомляє, що судно прибило до пляжу "Дельфін", у повітрі сильно пахне дизелем.  

Керівник Одеської ОДА Максим Куций повідомив, що взяв ситуацію з танкером "Делфі" під особистий контроль.

Наразі в Одесі сильний вітер і високі хвилі.  

За даними Думської, танкер перебував на якорі в цьому районі з травня 2019 року. Його судновласник з Великобританії, а порт приписки – Румунія.

За словами в.о. начальника адміністрації Одеського порту Дениса Карпова, суднова команда в сум'ятті, морально і фізично пригнічена, третю добу намагається боротися без їжі, води та освітлення.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]