Тимошенко либо даст дорогу новому поколению - или оно сметет и саму Тимошенко, - журналист

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вышедшая на свободу Юлия Тимошенко не должна стать президентом или премьером - время уступать дорогу новому поколению украинцев.

Об этом написал журналист Сергей Лещенко.

"Юлия Тимошенко на свободе. Справедливость есть. Она была незаконно осуждена. Не было доказательств ее материальной заинтересованности в инкриминируемых делах. Но важно, чтобы Юлия Тимошенко услышала - она не должна стать президентом или премьер-министром. Она должна быть вне активной политики. Выросло новое поколение, которому она или даст дорогу - или оно сметет и саму Тимошенко".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]