Только такая женщина, как Анна Герман, могла полюбить убийцу Бандеры - Сергей Герман

|
Версия для печатиВерсия для печати

Завтра состоится презентация романа Сергея Германа в Мыстецьком Арсенале, который он посвятил жене.

Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-службу организаторов.

Роман «Инге» будет представлен в первый день работы II Международного фестиваля «Книжный Арсенал».

Героиня романа — немецкая девушка Инге, которая влюбилась в убийцу Степана Бандеры Богдана Сташинского.

Сергей Герман отметил, что характер Инге, стиль поведения и внутренний мир героини он написал, взяв за основу образ своей жены Анны Герман.

В предисловии написано, что роман посвящается Анне Герман.

Напомним, год назад состоялась презентация первой книги Сергея Германа под названием «ВМХ: повесть о велосипеде без седла».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]