Топ-5 українських замовників «PwC», з яким судиться «Приватбанк»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Днями «Приватбанк» подав в суд Нікосії (Кіпр) позов проти кіпрської компанії «PricewaterhouseCoopers» та однойменної української аудиторської фірми на $3 млрд.

Як пишуть НАШІ ГРОШІ, у таку суму український держбанк оцінив збитки, нібито понесені ним унаслідок порушень з боку «PwC» своїх обов’язків при перевірці фінансової звітності «Приватбанку» за 2013-2015 звітні роки.

У Нацбанку також вважають, що «PwC» завищували вартість заставного майна «Приватбанку», пов’язаного із приватними екс-власниками банку.

«Цікавий приклад – PwC оцінили літаки. У повідомленні сказано, що вони провели візуальний огляд повітряних суден в аеропорту Борисполя. В якості підтвердження у звіті була вклеєна фотографія судна з Інтернету, де на задньому плані написано «Міжнародний аеропорт Анталії», – розповідав директор департаменту управління ризиками НБУ Ігор Будник.

Усього з 2008 року, коли було засновано «Вісник державних закупівель», ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» голландського «PwC» разом зі своїм дочірнім ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» отримали в Україні державних підрядів на 39,31 млн грн. Найбільшими наймачами були:

  1. ПАТ «Укрпошта» дало «PwC» замовлень на 19,18 млн грн. у 2016-2018 роках. Зокрема у січні цього року «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» виграла тендер пошти щодо аудиту фінзвітності за 2017-2019 роки за 13,33 млн грн.
  2. ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» Ріната Ахметова уклало з «PwC» угод про аудит фінзвітності за 2008-2011 роки на 5,09 млн грн.
  3. ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» з єдиною торішньою угодою з «ПрайсуотерхаусКуперс» про інформаційно-консультаційні послуги на 3,91 млн грн.
  4. Державна митна служба України у 2011 році замовила «ПрайсуотерхаусКуперс» послуг щодо системи «Електронна митниця» одноразово на 3,50 млн грн.
  5. ПАТ «Державний ощадний банк України» у 2016-2017 роках замовило цим двом фірмам послуг на 3,48 млн грн. Йдеться про аудит фінзвітності за 2016 рік та супровід процедур конкурсних торгів.

Решта коштів розподілилась між ДП «Український державний центр радіочастот» – 2,10 млн грн., Національний банк України – 1,29 млн грн., ПрАТ «Кримський титан» – 500 тис грн., ПАТ «НАК «Нафтогаз України» – 179 тис грн., ПАТ «Центренерго» – 81 тис.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]