Офіційна Україна принципово змінює курс і говорить про те, що Крим ми ніколи не подаруємо - Резніков

|
Версия для печатиВерсия для печати

Упродовж останніх семи років на будь-якій платформі переговорів Україна була змушена вести розмову тільки про Донецьку і Луганську області. Сьогодні офіційний Київ принципово змінює курс і нагадує на всіх можливих майданчиках, що Крим є українським.

Про це сказав міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв'ю ВВС.

"Росіяни категорично відмовлялися вести розмову про Крим. Вони просто вставали і виходили з кімнати. Вони були перелякані, у них інструкція навіть така була: жодної розмови про Крим. Це була плата наших переговорних команд за зменшення ескалації на Донбасі, за врятовані життя: погодитися з тим, що Крим не обговорюється. Як наслідок, Україна все менше і менше говорила про Крим, і світ почав думати, що, можливо, ми визнали його втраченим. Сьогодні офіційна Україна принципово змінює курс і починає говорити про те, що Крим є українським, ми його ніколи не подаруємо", - сказав Резніков.

На його думку, створення "Кримської платформи" поки що без Росії - це свідома ініціатива, яка дає можливість лідерам багатьох країн підтримати Україну.

"Ми побачимо, хто буде в цій платформі. Формат її роботи, компетенції будуть напрацьовані тими, хто збереться. І це буде вже колегіальний суб'єкт взаємодії з росіянами. Тоді росіяни будуть розуміти, що це є партнерство, яке веде розмову якраз щодо Криму. Тут будуть питання санкцій, вони не зможуть із цим не рахуватися", - зазначив міністр.

Олексій Резніков переконаний, що головним результатом роботи платформи має стати повна деокупація Криму та українські прапори в Ялті, Сімферополі та Севастополі, а надалі - рішення уряду України про ліквідацію міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]