ЦИК признала нардепами пятерых из семи на промежуточных выборах 17 июля

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центральная избирательная комиссия признала избранными пятерых  из семи народных депутатов Украины по результатам промежуточных выборов, состоявшихся 17 июля в семи округах.

Об этом сообщили в Отделе взаимодействия со СМИ Секретариата ЦИК.

На основании протоколов окружных избирательных комиссий по итогам итогам голосования Комиссия установила результаты промежуточных выборов народных депутатов Украины в ОИО №№ 23, 27, 85, 183, 206.

В 23-м ОИО избран кандидат от партии ”Украинское объединение патриотов – УКРОП” Ирина Констанкевич, в 27-м – Татьяна Ричкова (самовыдвижение); 85-м – кандидат от ”УКРОПа” Виктор Шевченко. В 183-м округе признан избранным кандидат от ВО «Батькивщина» Юрий Одарченко, а в 206-м – самовыдвиженец Максим Микитась.

Как сообщалось, 17 июля прошло голосование на промежуточных выборах народных депутатов Украины в семи одномандатных избирательных округах: № 23 (Волынская область), № 27 (Днепропетровская область), № 85 (Ивано-Франковская область), № 114 (Луганская область), № 151 (Полтавская область), № 183 (Херсонская область) и № 206 (Черниговская область).

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]