Турчанка стала найвищою у світі (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Турчанка Румейса Гельгі, зріст якої 215,16 см, визнана Книгою рекордів Гіннеса найвищою з жінок, які нині живуть на світі.

Про це повідомляє офіційний сайт Книги рекордів Гіннеса.

«Кожен недолік можна перетворити на перевагу для себе, тому прийміть себе таким, який ви є, усвідомлюйте свій потенціал і робіть найкраще з того, що можете», - сказала Гельгі після внесення її до Книги рекордів Гіннеса.

Це другий рекорд турчанки, зафіксований Книгою рекордів Гіннеса. У 2014 році, коли Гельгі було 18 років, її визнали найвищою дівчиною-підлітком.

«Для мене честь вітати Румейсу знову у Книзі рекордів. Її незламний дух і гордість, що вирізняють її серед інших, надихають. Категорія найвищої жінки, що живе нині, - це не та, яка переходить з рук в руки дуже часто, тому я радий поділитися цією новиною зі світом», - відзначив з нагоди реєстрації рекорду головний редактор Книги рекордів Гіннеса Крейг Глендей.

Високий зріст Румейси Гельгі зумовлений синдромом Уівера, рідкісним генетичним відхиленням, що викликає швидкий надмірний розвиток скелета у період зростання.

Експерти Книги рекордів Гіннеса відзначають, що нині найвищим чоловіком у світі є також турок - Султан Кьосен, зріст якого 251 см. Це рідкісне явище, коли рекордсменами щодо зросту серед жінок та чоловіків є представники однієї країни.

Фото: www.guinnessworldrecords.com

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]