У Китаї через чотири роки після смерті батьків народилася дитина

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Китаї дитина народилася через чотири роки після того, як її батьки загинули в автокатастрофі.

Про це повідомляє ВВС. Україна з посиланням на китайські ЗМІ.

Ще до загибелі у 2013 році пара заморозила кілька ембріонів, розраховуючи народити дитину за допомогою штучного запліднення.

Після аварії батьки загиблих чимало часу витратили на судові процеси, аби їм дозволили використати ембріони.

Хлопчик народився у грудні в сурогатної матері з Лаосу. Газета The Beijing News вперше повідомила про випадок цього тижня.

Видання розповіло, через яке "юридичне мінне поле" довелося пройти батькам загиблих через відсутність подібної практики використання ембріонів в Китаї.

Безпрецедентний випадок

На момент аварії ембріони зберігалися в лікарні міста Нанкін, заморожені за температури - 196 градусів в баку з рідким азотом.

Батьки загиблих виграли справжню битву в судах, аби нарешті стати дідусями та бабусями. Раніше в Китаї не було прецедентів успадкування заморожених ембріонів.

Врешті-решт, батьки загиблих отримали право на ембріони, але це було лише подолання першої перепони. Ембріони можна було взяти з лікарні у Нанкіні, якщо довести, що їх зберігатимуть в іншій лікарні.

З огляду на правову невизначеність статусу невикористаних ембріонів в Китаї важко було знайти інший медичний заклад, де б погодилися прийняти на зберігання ембріони.

Оскільки сурогатне материнство є нелегальним в Китаї, єдиним варіантом було вивезення ембріонів за межі країни.

Доведення батьківства та громадянства

Майбутнім дідусям та бабусям довелося працювати з агентством сурогатного материнства. Вони обрали сурогатну матір з Лаосу, де практика сурогатного материнства є законною.

Оскільки жодна авіакомпанія не захотіла перевозити пляшку з рідким азотом розміром з термос, дорогоцінний вантаж відвезли до Лаосу машиною.

Там ембріон помістили у матку сурогатної матері, і в грудні 2017 року народився хлопчик. Його назвали Тяньтянь.

Громадянство дитини виявилося наступною проблемою, хоча хлопчик й народився від сурогатної матері вже в Китаї.

Всім бабусям та дідусям довелося здавати кров та провести аналізи ДНК, аби довести, що дитина дійсно є їхнім онуком, а обидвоє загиблих батьків дійсно були китайськими громадянами.

Фото CHINA PHOTOS: Бабусі та дідусі дитини кажуть, що почуваються надзвичайно щасливими, адже їхній рід буде продовжений

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]