У Польщі виклали дані сотень сексуальних злочинців, аби всі знали, хто його сусід

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Польщі з 1 січня офіційно відкрито реєстр про 768 найнебезпечніших сексуальних злочинців, зокрема рецидивістів і педофілів.

Про це інформує міністерство юстиції Польщі.

«Право на охорону наших дітей ми ставимо вище за анонімність злочинців. Закон має обов\’язок захищати дитину, а не педофіла. Злочинець, який кривдить дітей, має рахуватися з дуже суворими наслідками: не лише багаторічним вироком, але і втратою анонімності», — заявив з цього приводу міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро.

Він зазначив, що саме тому в Карному кодексі передбачатимуться більш серйозні покарання за такого типу злочини.

«Після виходу з в\’язниці злочинець має бути під постійним контролем, аби всі знали, що він є їхнім сусідом», — підкреслив Зьобро.

Міністр додав, що такі реєстри є публічними в багатьох країнах світу, зокрема у США.

У відкритій частині реєстру є дані (ім\’я і прізвище, фотографія, рік народження і місце проживання) осіб, які згвалтували дітей до 15 років, й особливо небезпечних сексуальних злочинців. До реєстру також потрапили рецидивісти, які здійснили злочини про відношенню до неповнолітніх (до 18 років).

Окрім відкритої частини реєстру, є ще закрита, в якій є детальні дані про 2614 осіб. Крім злочинців із загального реєстру, в ньому опинилися дані про осіб, які здійснили сексуальні злочини щодо неповнолітніх віком від 15 до 18 років, але щодо яких суди не прийняли рішення про викладення даних про них у відкритий доступ. Крім того, до нього потрапили особи, які зберігали і розповсюджували дитячу порнографію. Закритий реєстр доступний для поліції, судів, прокуратур, а також керівників шкіл і літніх таборів для відпочинку дітей.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]