У Росії кожен день десятки тисяч інфікуються коронавірусом, сотні людей мруть

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Росії вперше з початку січня виявлено рекордні 25 766 нових випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 за добу.

Про це повідомив у п'ятницю, дев’ятого липня, інформаційний портал lenta.ru з покликом на федеральний оперативний штаб боротьби з COVID-19. 

Напередодні в Росії виявили 24 818 нових випадків COVID-19. Відтак добовий темп приросту становить 0,45 відсотка, зазначає Збруч

При цьому найбільша кількість зареєстрованих заразилися – в Москві (6643 випадки), Московській області (2545) і Санкт-Петербурзі (1951). Загалом же з початку пандемії інфіковані, за офіційними даними, 5 733 218 осіб.

Як відзначають експерти, кількість хворих за даними на дев’яте липня співвідноситься зі значеннями перших чисел січня, проте в той період відзначався початок спаду захворюваності. Нині ж у Росії практично щодня фіксують зростання. 

Причому за даними директора НДЦ епідеміології та мікробіології імені Гамалії Олександра Гінцбурга, на небезпечний варіант коронавірусу «дельта» припадає близько 90 відсотків від усіх нововиявлених в Росії випадків зараження. 

Число померлих у Росії з діагнозом COVID-19 за минулі 24 години становить 726 випадків. Найбільше смертей – у Санкт-Петербурзі (107) і Москві (102). При цьому з початку пандемії, за даними штабу, в Росії від COVID-19 померло 141 501 особа.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]