У Росії під час пандемії 753 тисячі надлишкових смертей – Financial Times

|
Версия для печатиВерсия для печати

З початку пандемії коронавірусу в Росії нарахували 753 тисячі надмірних смертей.

Про це повідомляє передає британська газета Financial Times на основі даних росстату.

Видання вивчило офіційні дані від початку пандемії і до кінця вересня 2021 року. Надмірну смертність розрахували порівнянням показників загальної смертності з історичними даними. Такий самий метод аналізу застосовувався до всіх країн, починаючи з грудня 2020 року.

Росія посіла друге місце після Сполучених Штатів за абсолютною кількістю додаткових смертей і третє місце після Перу та Болгарії - при розрахунку на душу населення.

Різке зростання смертності в Росії слідує за боротьбою влади за мляву кампанію вакцинації та за переконання людей виявляти обережність у громадських місцях, пише FT.

У квітні The New York Times вирахувала, що Росія стала лідером серед країн Європи та США за показником надмірної смертності за час пандемії. Смертність збільшилася на 28% вище за норму.

Фото: EPA/Vostock-photo

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]