У Саакашвили объявили конкурс на должности 26 глав администраций Одесской области

|
Версия для печатиВерсия для печати

Одесская облгосадминистрация объявила открытый отбор кандидатов на должности председателей всех 26 районов Одесской области.

Как сообщает прес-служба Одесской ОГА, в отборе могут принимать участие лица, которые являются гражданами Украины, не достигли установленного законом предельного возраста пребывания на государственной службе (65 лет), имеют высшее образование, общий стаж работы не менее пяти лет и свободно владеют государственным языком.

Всем желающим принять участие в отборе необходимо заполнить аппликационную форму на сайте облгосадминистрации с изложением своего видения приоритетов и перспектив развития района, а также с указанием путей решения проблемных вопросов и источников финансирования. Заявления принимаются с 10 по 20 июня.

Затем кандидаты на должности будут приглашены для прохождения собеседования, которые пройдут с 15 по 30 июня. Успешно прошедшие собеседование должны пройти тестирование общих навыков (General Skills Test – GST).

Победителей определят по итогам прохождения всех этапов отбора.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]