У Зоні відчуження в грудні запустять першу сонячну електростанцію

|
Версия для печатиВерсия для печати

У грудні 2017 року у зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС буде здана в експлуатацію перша сонячна електростанція.

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

«Очікується, що перший „сонячний“ проект у Чорнобильській зоні буде зданий в експлуатацію в наступному місяці. Проект розробляє українська інжинірингова компанія Rodina Energy Group Ltd. та Enerparc AG, компанія з виробництва альтернативної енергетики, яка розташована в німецькому Гамбурзі», — йдеться у повідомленні.

Розробники планують інвестувати 100 мільйонів євро у створення поновлюваних джерел енергії у зоні відчуження, і запуск електростанції наступного місяця є першим кроком у загальному інвестпроекті.

За словами головного виконавчого директора Rodina Євгена Варягіна, перша станція матиме 1 МВт потужностей і коштуватиме близько 1 млн євро.

«Ми хочемо оптимізувати Чорнобильську зону, вона не повинна бути „чорною дірою“ посеред України. Наш проект розташовується за 100 метрів від реактора», — розповів Варягін. Надалі Rodina та Enerparc планують побудувати у Чорнобилі інші сонячні електростанції загальною потужністю 99 МВт.

За словами Варягіна, українська компанія також відкрита для роботи з новими партнерами та інвесторами.

За даними Bloomberg, інші енергетичні компанії також висловили інтерес до реалізації своїх проектів в Україні. Французька компанія Engie SA проводить попереднє дослідження щодо реалізації проекту на 1 ГВт потужностей. Китайські компанії GCL System Integration Technology Co. Ltd. і China National Complete Engineering Corp. також заявили, що вони зацікавлені у будівництві сонячного парку.

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]