Українська цукрова галузь б’є рекорди з експорту, в неї у 2017 році інвестовано $1 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

 За словами керівника аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслани Бутило, цього року сумарна кількість інвестицій у цукрову галузь України становить близько $ 1 млрд.

Про це повідомиляє agro-smart.com.ua.

Руслана Бутило зазначила, що виконання європейських вимог до виробництва цукру підвищить експорт українського цукру. НАЦУ «Укрцукор» спільно з Мінагрополітики працювали над відповідними технічними правками в існуючі норми, які повинні набути чинності з 1 вересня 2022 р.

«Введення цих вимог особливо важливе, враховуючи експорт цукру, який досяг рекордних рівнів у 2016/17 МР. По суті, відбулася гармонізація українського законодавства з європейським (у вигляді Директиви № 2001/111 / ЄС від 20.12.2001). Оскільки в наказі міститься важлива інформація про термінологію і вимоги до виробництва цукру: екстра білого, білого і напівбілого», — розповіла Руслана Бутило.

За її словами, цукрові заводи ще до прийняття цих норм почали запроваджувати європейські стандарти, спрямовані на зменшення собівартості виробництва та випуску більш якісної продукції.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]