Українці вважають, що в судах перемагає той, у кого більше грошей та впливу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У справедливість судової системи вірять лише 10,5% опитаних українців. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Відзначається, що 80% вважають, що в суді виграють ті, хто багатший, або впливова сторона, зазначає ZN.ua.

 

Відповідно до соцопитування, 42,7% опитаних не звертаються до суду, оскільки не вірять в можливість отримати справедливе і законне рішення, близько 4,5 млн громадян за останні два роки могли звернутися до суду за захистом своїх прав, проте вирішили цього уникнути. Ще 41,2% переконані, що вирішення питання в суді займе багато часу, а 42,3% - багато грошей.

Відомо, що соцдослідження проводилося у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано було 2020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

 

 

 

 

 

 

Раніше повідомлялося про те, що довіра лідерів компаній України до судової системи знизилася до середнього показника за підсумками 2020 року в 1,82 бала (при максимумі 5), тоді як в 2019-му цей показник був на рівні 1,98 бала.

12 червня Зеленський підписав Указ про Стратегію розвитку системи правосуддя і конституційного судочинства на +2021 - 2023 роки. Головним напрямком Стратегії є поліпшення доступу до правосуддя: планується провести аудит системи місцевих судів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]