Украина будет получать «модернизированное» российское ядерное топливо для АЭС?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Россия с 2016 года может начать поставки модернизированного топлива для АЭС Украины.

Об этом сообщает РИА «Новости», со ссылкой на старшего вице-президента топливной компании ТВЭЛ госкорпорации «Росатом» Петра Лавренюка.

По словам российского чиновника, на данный момент стороны ведут переговоры о поставках. «По новому топливу у нас с украинскими партнерами ведется работа, она на финишной стадии», — сказал он на брифинге. Лавренюк отметил, что  Россия со следующего года может начать осуществлять поставки модернизированного топлива ТВСА-12 для одного из реакторов АЭС Украины

По словам Лавренюка, в прошлом году Государственная инспекция по ядерному регулированию Украины (ГИЯРУ) провела процедуру лицензирования модернизированного российского топлива ТВСА-12 в Украине.

Ранее Аргумент сообщал, что Украина продолжает покупать у России ядерное топливо.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]