Украинские силовики уничтожили два танка, «Ураган» и шесть «Градов»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Силы АТО уничтожили два танка, установку «Ураган» и шесть установок «Град». Кроме того, силовики уничтожили боевиков и их бронетехнику.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы штаба АТО.

В сообщении подчеркивается, что Вооруженные Силы Украины ведут ожесточенные бои за освобождение от захватчиков территории государства. За прошедшие сутки по противнику был нанесен ряд ударов.

«В частности было нанесен удар по автомобильной колонне противника (до 30 единиц автомобилей), которая двигалась в направлении Луганске — Алчевск. Кроме этого, уничтожено два автомобиля из колонны, которая двигалась в направлении Зугрэс-Харцизск. Общие потери захватчиков: два танка, три БТРа, одна установка „Ураган“, шесть установок БМ21 „Град“ и 35 человек», — сообщили в штабе.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]