Украинцы установили 625 солнечных электроустановок в частных домах

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Украине в период с первого по третий квартал количество солнечных электроустановок в частных домохозяйствах увеличилось более чем вдвое - с 298 до 625 единиц.

Об этом сообщили в Госэнергоэффективности.

По данным агентства, на конец первого квартала 2016 года в Украине насчитывалось 298 солнечных электроустановок в частных домохозяйствах, на конец 2-го квартала - 430 единиц, а на конец 3-го квартала - 625 единиц.

Вместе с тем совокупная мощность всех 625 единиц оборудования не превышает 7,9 мВт.

В прошлом году были установлены новые тарифы на «зеленую» электроэнергетику с привязкой к курсу евро, которая будет действовать до 2030 года. Действуют государственные гарантии на обязательное приобретение излишков «зеленой» электроэнергии в домохозяйств, имеющих солнечные электроустановки.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  uargum[email protected]