Укранські університети не конкуренти європейським - експерт

Українські університети знаходяться в нерівних умовах у порівнянні з європейськими університетами — партнерами в міжнародних проектах.
Про це сьогодні під час прес-конференції в медіа-холі УНН сказала менеджер з аналітичної роботи Національного Темпус-офісу в Україні Жанна Тлаанова, повідомляє кореспондент УНН.
«Тому що, наприклад, вони не можуть розпоряджатися коштами і, відповідно, не можуть ставати так отримувачами коштів для того, щоб керувати проектом. Навіть, якщо ідея проекту у сфері вищої освіти належить українському університету, він змушений шукати європейського партнера, який візьме на себе відповідальність розпорядження цими коштами. Це, звісно, дещо принижує роль українських університетів, і нам би дуже хотілось, щоб цього не відбувалось», — наголосила Ж.Таланова.
Вона зауважила, що для того аби ситуація змінилась, «потрібно щоб розпорядження спеціальним фондом ВНЗ, було віддано ВНЗ». «Сподіваємось, що позитивні зрушення у цьому випадку відбудуться», — сказала вона.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 08:00
- Ворог атакував Кривий Ріг балістикою та "шахедами", місто майже знеструмлене
- 21:41
- Уряд призначив нового мовного омбудсмена - Олену Івановську, відому професорку КНУ, докторку філологічних наук
- 20:06
- У середу та четвер в Україні короткочасні дощі та спека до 37°
- 19:45
- Суд обрав Шабуніну запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 20 серпня
- 18:08
- Андрій Клименко: Щодо реалістичного розуміння сучасних США
- 17:35
- Запобіжний захід Шабуніну обирає суддя Гречана, яка виправдовує ТОП-корупціонерів, наближених до Офісу президента
- 17:18
- Зеленський підписав закон про множинне громадянство та вихід із Оттавської конвенції
- 16:28
- Всі прокурори з інвалідністю будуть скеровані на розгляд дисциплінарної комісії - генпрокурор
- 15:25
- В Україні 145 тисяч молодих і здорових військових пенсіонерів не служать
- 14:49
- Більшість пенсіонерів в Україні - на межі жебрацтва (СТАТИСТИКА)