«Укрзализныця» активно наращивает долги перед россиянами: заняли очередной миллиард

|
Версия для печатиВерсия для печати

Региональные железные дороги 8-15 мая по результатам тендеров заключили ряд соглашений с российскими банками на получение трехлетних кредитов на общую сумму 1 млрд 251 млн. грн.

Об этом сообщают Наші гроші.

Так, ГП «Приднепровская железная дорога» взяло кредиты на сумму, эквивалентную 738 млн. 960 тыс. грн. «Дочерний банк «Сбербанка России» предоставил кредиты на $ 59,17 млн. под 12% годовых, «ВТБ банк» — на 265,6 млн грн. под 21,4%.

ГП «Одесская железная дорога» заняло в «Дочернего банка «Сбербанка России» сумму в долларах, эквивалентную 512,42 млн грн. под 12% годовых.

По данным «Вестника госзакупок», региональные железные дороги в этом году взяли кредиты на сумму 4,75 млрд грн.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]