Урал став першим в Росії регіоном, де впроваджуватимуть технології суверенного інтернету

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

 

Урал став першим регіоном країни-агресора Росії, де почали впроваджувати системи фільтрації трафіку (DPI) для виконання закону про «суверенний Рунет». Ці технології дозволять блокувати ресурси з реєстру заборонених сайтів Роскомнадзору, в тому числі месенджер Telegram.

Про це пишуть російські ЗМІ у п’ятницю.

В рамках пілотного проекту системами DPI планується покрити весь Уральський федеральний округ до кінця 2019 року, пише  РБК, з посиланням на два джерела, що беруть участь в пілоті. За даними видання, обладнання вже стоїть в Єкатеринбурзі, зараз його встановлюють в Челябінську, Тюмені, Магнітогорську та інших містах.

Як повідомляють джерела, в пілоті задіяна «велика четвірка» операторів зв'язку, а також місцеві компанії. Тестування поки проводиться на мережах домашнього інтернету.

Законопроект про суверенний інтернеті був внесений до Держдуми в грудні 2018 року. Його авторами стали сенатори Андрій Клішас, Людмила Бокова і депутат Андрій Луговий. Озвучена мета документа - захист російського сегмента інтернету від зовнішніх загроз. Закон наділяє Роскомнадзор повноваженнями визначати правила маршрутизації інтернет-трафіку російських операторів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]