Військово-повітряні сили України за чотири роки витратили на закупівлі лише 1,6 млрд грн - це 1,3% від бюджету "Укравтодору"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Командування повітряних сил України протягом чотирьох років витратило лише 1,59 мільярда гривень на закупівлі. Такі витрати - це 1,3% від суми, яку влада цього року направила в "Укравтодор".

Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на "Прозорро".

Зазначається, що в "Прозорро" є дані про 659 закупівель Командування Повітряних сил ЗСУ (в/ч А0215, Вінниця) на загальну суму 1,59 млрд грн, які були проведені у 2017-2020 роках. Це закупівлі всього – від канцелярських товарів до запчастин для військових літаків.

Розподіл фінансування за роками приблизно однаковий (графік за наростаючим підсумком) - у таблиці угорі.

Вся сума, яку за чотири роки на закупівлях витратило Командування повітряних сил, становить лише 4% від 35 млрд грн, які влада у 2020 році перевела з COVID-фонду на ремонт доріг. Або лише 1,3% від суми 113 млрд грн, які влада цього року направила в "Укравтодор" з усіх можливих джерел фінансування.

На ремонти літаків, локаторів тощо провели закупівлі на 817,75 млн грн. У тому числі 25,53 млн грн витратили на продовження строків служби авіадвигунів, літаків та іншої техніки.

З року в рік продовжували строк служби 16 літаків. Найновішим з них є транспортник Іл-76МД №76413, виготовлений у 1991 році. Найстарішим є АН-24Б №87304706, виготовлений у 1968 році.

Капітальні ремонти літаків у цей період замовляли державному "Заводу 410А" замовляли лише чотири рази і тільки у 2017 році.

Найдорожчий капітальний ремонт АН-26 №6806 становив 52,53 млн грн (за фактом виконання робіт ціну знизили до 44,27 млн ​​грн).

Також капремонти меншого обсягу замовляли для Ан-26Ш №5710 з дообладнанням робочих місць штурманів за 15,74 млн грн, Ан-26Ш №5507 з переобладнанням в Ан-26 за 4,78 млн грн, Ан-26КПА №6406 за 4,02 млн грн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]