В Киеве больше не «отмывают» деньги? FATF вычеркнула Украину из «черного» списка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Украина исключена из черного списка FATF (Financial Action Task Force) — международной организации, разрабатывающей меры по борьбе с отмыванием денег, заявила в понедельник первый замглавы администрации президента Украины Ирина Акимова.

Украина находилась в «черном» списке FATF с 2002 по 2004 год, затем снова попала туда в 2010 году.

Как сообщалось ранее, Национальный банк объяснил введение требования о предъявлении физическими лицами паспортов при валютообменных Международной организации по разработке финансовых мер борьбы с отмыванием денег, полученных преступным путем (FATF).

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]