В Мінфіні склали перелік слів, які заборонено вживати чиновникам у виступах

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство фінансів склало перелік слів, які заборонено вживати чиновникам у публічних виступах і коментарях на тему про державний борг.

Їх перелік міститься в рекомендації з комунікацій від Мінфіну на адресу чиновників, копія якого є в розпорядженні УН, зазначає Финансовый клуб.

Під заборону потрапили слова і фрази: дефолт, технічний дефолт, реструктуризація, репрофайлинг, скасування націоналізації ПриватБанку, компроміс із колишніми власниками ПриватБанку, рецесія, занепад економіки, критичний рівень резервів і Єдиного казначейського рахунку, проблеми з ліквідністю.

Також Мінфін радить не обговорювати публічно прогнози, оцінки і розрахунки за державним боргом, суверенні єврооблігації і варанти особам, які офіційно не уповноважені коментувати ці питання.

У коментарях на економічні теми Мінфін рекомендує використовувати лише дані, розміщені на офіційних інформаційних ресурсах.

Будь-які коментарі з приводу випуску суверенних євробондів можна давати лише за погодженням з Міністерством фінансів, радниками цього відомства та юристами.

Також рекомендовано нікому не радити купувати державні цінні папери і давати прогнози за їх вартістю.

Мінфін також не радить надавати коментарі щодо будь-яких прогнозів економічного і фінансового стану України.

У рекомендаціях зазначено, що коментарі з питань держборгу для іноземних і українських ЗМІ не повинні відрізнятися.

У документі зазначається, що невиконання рекомендацій і розголошення інформації може мати серйозні наслідки, включаючи розпродаж інвесторами боргових цінних паперів, збільшення вартості запозичень і погіршення суверенного рейтингу країни.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]