В рейтинге депутатов-перебежчиков лидирует Батькивщина - СМИ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Наибольший процент перебежчиков Верховной Рады из фракции в фракцию — во фракции БЮТ-Батьківщина (из 135 депутатов выбыло 49, или 36%), наименьший — во фракции Партии регионов (из 126 выбыл один, что составляет 0,8%). 

 В ходе исследования, проведенного всеукраинской общественной организацией Прозрачная демократия и изданием Украинские новости проаанализирован период работы парламента с 23 ноября 2007 года по 13 июля 2012 года.

 Индивидуальным лидером рейтинга перебежчиков назван Владимир Каплиенко — зампред «Реформ во имя будущего» трижды менял партийный окрас. Депутат Верховной Рады, заместитель председателя депутатской группы «Реформы во имя будущего» Владимир Каплиенко за период работы шестого созыва Верховной Рады (ноябрь 2007 — июль 2012) менял свою принадлежность наибольшее число раз.

По два перехода за созыв совершили депутаты Роман Забзалюк, Тарас Чорновил, Александр Шепелев, Руслан Богдан, Инна Богословская, Василий Киселев. 300 депутатов ни разу не присоединялись к другой политсиле.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]