В России посмертно осужден Сергей Магнитский

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд признал виновным в неуплате налогов умершего в СИЗО аудитора фонда Hermitage Capital Сергея Магнитского.

Об этом сообщают РИА «Новости».

Кроме того, государственный обвинитель в ходе прений просил признать Магнитского виновным в совершении преступления, однако прекратить в отношении него дело в связи со смертью.

Сергей Магнитский умер в тюрьме в 2009-м году, после того, как обвинил чиновников в краже из госбюджета 230 млн долларов.

Его арестовали те же люди, против которых он выступил незадолго до ареста.

Коллеги господина Магнитского говорят, что дело против него было сфабриковано, чтобы заставить его прекратить свое расследование против ряда коррумпированных чиновников.

Европейский парламент ранее заявил, что это судебное разбирательство является «нарушением международных и национальных законов, а также четко свидетельствует о неудовлетворительной работе российской системы уголовного правосудия».

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]