В СБУ визнали, що в їх лавах багато років перебував алкаш і зрадник

|
Версия для печатиВерсия для печати

Василь Прозоров, який запевняє у нібито причетності України до збиття рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році, був звільнений з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ СБУ через службову невідповідність.

Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

“Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ "гідних" покупців. Але ця потвора має пам'ятати долю Іуди. Справа лише часу”, - зазначили у СБУ.

У відомстві повідомили, що показовим є те, що Прозоров був звільнений з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України через службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера.

“Російська пропаганда традиційно нічим не гребує, тому не дивує, що зрадників, яких усі зневажають, росіяни активно використовують для озвучення своїх заїжджених фейків про «таємні тюрми» тощо”, - наголосили у СБУ.

Як повідомлялося, День Служби безпеки України відзначається щорічно 25 березня у день прийняття Верховною Радою Закону України "Про Службу безпеки України" у 1992 році.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у Росії 25 березня дав прес-конференцію Василь Прозоров, який заявив, що був співробітником спецслужби, і з квітня 2014 року “добровільно з ідеологічних мотивів сприяв РФ в отриманні інформації".

Прозоров також запевняв на прес-конференції про нібито причетність України до збиття рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році, про те, що вбивства бойовиків Гіві та Мотороли нібито влаштували українські спецслужби тощо.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]