В семи клометрах от резиденции Януковича огораживают 11 тыс га леса (дополнено)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Как стало изветно «Аргументу», в Вышгородском районе Киевской области назревает бунт местных жителей.

Причина — неизвестные огораживают трехметровым забором 11 тысяч га леса в треугольнике между селами Новоселки-Лебедевка -Н. Дубечня.

По информации местных жителей, 3 метровый забор сооружают для частного охотничьего хозяйства.

Фактически от леса будут отрезаны четырех села Вышгородского района: Лебедивка, Нижняя Дубечня, Новоселки и Хотяновка, а также два десятка дачных кооперативов и котеджных городков. Сбор грибов, ягод и просто отдых в лесу станет невозможным.

На этой карте обозначены места, где забор уже поставлен:

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]