В Турции гостиницам запретили иметь собственные пляжи в местах общего пользования

|
Версия для печатиВерсия для печати

Министр культуры и туризма Турции Эртугрул Гюнай подписал документ, согласно которому турецкие гостиницы больше не смогут иметь собственные пляжи в зонах общего пользования.

Об этом сообщает «Интерфакс» со ссылкой на источники в представительстве министерства культуры и туризма Турции в РФ.
По словам собеседника агентства, теперь гостиницы не имеют права ограждать пляжи, предназначенные для общего пользования. Согласно новым правилам отелям теперь строго запрещается ставить у входа на пляж сотрудников собственной службы безопасности.

Документ позволит открыть пляжи для всех желающих. Никакой отель не сможет больше присваивать себе зону общего пользования. Туристы, отдыхающие в одном отеле, смогут посещать соседние пляжи других гостиниц.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]