В Україні розслідують справи проти 250 російських найманців з 32 країн

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні розслідують справи проти 250 російських найманців з 32 країн, які брали участь у війні в Донбасі на боці бойовиків. Ці справи відкрили прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту Офісу генпрокурора, повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова під час робочого візиту до Чехії.

Зокрема, відкрито справи проти 24 громадян та мешканців Чехії, зазначає ZN.ua.

«Чехія – одна з небагатьох країн, які засуджують власних громадян за їх участь у збройному конфлікті на території України. Знаковим є і той факт, що вироки виносяться саме за здійснення тероризму в складі організованого злочинного угруповання», – сказала Венедіктова на зустрічі з чеським генпрокурором Ігорем Стрижем.

Венедіктова додала, що отримані чеськими колегами докази можуть бути використані у Міжнародному кримінальному суді, з яким Офіс Генерального прокурора налагодив пряму комунікацію і куди Україна передає повідомлення про вчинення представниками окупаційних адміністрацій та збройних формувань Російської Федерації воєнних злочинів і злочинів проти людяності. 

Російські найманці причетні до військових злочинів не лише в Україні, але й низці інших держав. Наприклад, у червні стало відомо, що найманці РФ причетні до злочинів у Центральноафриканській Республіці – вбивства цивільних, тортур і зґвалтувань.

За словами жителів міста Бамбарі, найманці з РФ з вертольота стріляли по мирних жителях, багато з яких ховалися в мечеті Аль-Таква. Тоді загинули десятки людей.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]