В Україні відбувається делегітимізація держави, що є загрозою для країни - Макаров

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Відбувається міграція реальної влади із центру до регіонів. В Україні відбувається делегітимізація держави, що становить велику небезпеку для країни.

Про це 10 липня під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявив шеф-редактор Суспільного телебачення Юрій Макаров.

«Ми вже дійшли тієї стадії, коли будь-яка невдала акція, будь-який невдалий захід, будь-який невдалий рух делегітимізує не лише конкретну владу в офісі президента, в Кабміні, у Верховній Раді, а делегітимізує владу як таку в цілому в країні», - зазначив Макав.

На його думку, це надзвичайно небезпечно, тому що відбувається міграція реальної влади із центру до регіонів.

«В регіонах, ми знаємо, вплив регіональних баронів. Там все регулюється значно примітивнішими механізмами. І якщо Київ довгий час був таким цивілізаторським елементом цієї конструкції, то сьогодні він через те, що не може виконувати цю функцію, він виходить на другий план. Я думаю, що в стратегічному сенсі це величезна небезпека. Величезна небезпека сепарації держави, регіоналізації цієї держави», - зазначив Макаров.

Нагадаємо, що 10 липня колишній Голова правління Райффайзен Банку Аваль заявив, що політика Національного банку України у 2014-2018 роках була адекватна до політики центральних банків Центральної та Східної Європи. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]