В Укравіарусі порівняли авіатрафік квітня 2021-го з доковідним 2019-м

|
Версия для печатиВерсия для печати

Авіатрафік у квітні 2021 року був на 43% нижчим за аналогічний період 2019 року, коли не було пандемії COVID-19 та пов’язаних із нею обмежень.

Про це повідомляє Державне агентство обслуговування повітряного руху України у вівторок.

«У квітні 2021 року у повітряному просторі України було виконано 13 661 рейс, які Украерорух забезпечив аеронавігаційним обслуговуванням. Порівняно з квітнем 2020 року, з періодом розпалу поширення пандемії у світі та запровадження в Україні карантинних обмежень, зокрема припинення польотів цивільної авіації, квітневий обсяг авіарейсів цього року демонструє небувале зростання – на 476,4% більше. Проте реалістичну динаміку дає порівняння з відповідним періодом докризового 2019 року – авіатрафік цьогорічного квітня на 43,4 % менший», – йдеться у пресрелізі.

Українські авіакомпанії у квітні поточного року виконали 5 062 польоти (на 40,8 % менше порівняно з квітнем докризового 2019 року), іноземні авіакомпанії виконали 8 599 польотів (менше на 44,9 %).

За типами польотів повітряний трафік розподіляється так: внутрішні рейси – 1 945 (на 24,6 % менше порівняно з квітнем 2019 року), міжнародні рейси – 6 875 (-46,1 %), транзитні рейси – 4 841 (-45 %).

Водночас, у відомстві мають оптимістичні очікування щодо зростання авіатрафіку в майбутньому.

«В Україні динаміка відновлення польотів краща, ніж у середньому по країнах Євроконтролю. Ми, як і вся авіаційна галузь, чекаємо запровадження паспорту вакцинації, поступової лібералізації карантинних обмежень у всьому світі та активного сезону літніх відпусток. Досить оптимістичною є рекомендація Єврокомісії для країн Євросоюзу дозволити в’їзд іноземним туристам, які отримали необхідну дозу вакцини від коронавірусу дозволеними у ЄС препаратами», – сказав виконувач обов’язків директора Украероруху Андрій Ярмак.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) спрогнозувала, що галузь авіаперевезень почне відновлюватися в другій половині 2021 року. Сукупні збитки авіакомпаній у світі через пандемію коронавірусу у цьому році складуть 47,7 мільярда доларів, порахували аналітики.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]