В «Укрэнерго» заявили, что 13 ноября 2015 импорт электроэнергии из РФ прекращен

|
Версия для печатиВерсия для печати

По состоянию на 13 ноября 2015 импорт электроэнергии из РФ прекращен.

Об этом сообщает прес-служба ГП «НЭК «Укрэнерго».

В ведомстве сообщили о завершении работы по монтажу перехода ВЛ 750 кВ «Ривненская АЭС - ПС Киевская» через действующую линию ХАЭС-ЧАЭС, «Энергоатом» выполнил все запланированные мероприятия на Ровенской АЭС.

Все ограничения мощности РАЭС сняты, по состоянию на 13 ноября 2015 импорт электроэнергии из РФ прекращен. Потребности ОЭС Украины в электроэнергии обеспечиваются за счет собственной генерации.

Тем не менее, Украина не намерена приостанавливать поставки электроэнергии в Крым. Об этом во время Часа правительства в пятницу в Верховной Раде заявил министр топлива и энергетики Владимир Демчишин.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]