В Європі “життя на кону” через низькі запаси та загрозу скорочення поставок газу - Financial Times

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Білий дім стурбований через загрози енергетичній безпеці Європи вже цієї зими, - про це пише американське видання Financial Times у недільній статті “Американський радник попереджає, що в Європі “життя на кону” через низькі запаси та загрозу скорочення поставок.

За словами авторів статті, у Білому домі хвилюються через газову залежність Європи від Росії в енергопостачанні, зазначає Голос Америки.

«Якщо зима буде справді холодною, до січня-лютого у вас можуть закінчитися запаси газу. І це те, що мене турбує", - сказав у коментарі Financial Times Старший радник з енергетичної безпеки Держдепу США Амос Хохстейн під час візиту до Києва.

 

Росія “недопоставляє газ, порівняно зі своїми традиційними поставками”, що призвело до найвищих в історії цін, - мовиться у статті.

За словами Хохстейна, мова вже не йде про геополітику. “На кону - життя людей”, - сказав він журналістам FT.

У Москві відкидають звинувачення у причетності до високих цін на газ у Європі. Минулого тижня президент Путін заявив, що до зростання цін призвели рішення “розумних всезнайок” у Єврокомісії, які наполягали на ринковому ціноутворенні.

11 вересня посольство Росії у Британії заявило, що “Північний потік-2” запрацює ще до кінця цього року: “Газпром підтверджує, що перший газ через газопровід “Північний потік-2” буде надісланий у Європу до кінця 2021 року”.

 

Сполучені Штаті офіційно виступають проти завершення будівництва газопроводу, втім адміністрація Президента Байдена у травні цього року не продовжила санкції проти компаній, що будують цей газопровід. Крім того, США призупинили санкції проти прихильного до Путіна керівника Nord Stream 2 AG Матіаса Варнінга.

Білий дім заявив, що санкції знову запрацюють, якщо Росія використовуватиме газопровід як “зброю” проти України та інших союзників.

Західні оглядачі переконані, що Кремль через газопровід “Північний потік -2” намагається підірвати економіку України.

Британський експерт Тімоті Еш, реагуючи на статтю FT, написав у Твітері: “Думаю, що “Північний потік -2” та Білорусь мають на меті вичавити Україну - і Німеччина є в цьому співучасником”.

 

«Аргумент»

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]