ВАКС відмовився поновити розслідування справи «Роттердам +»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вищий антикорупційний суд відмовив у відновленні справи Роттердам+. Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВАКС.

«Сьогодні, 13 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду закінчила розгляд, та відмовила у задоволенні скарг потерпілих та заявника на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження у справі Роттердам+, - йдеться в повідомленні.

Слідчий суддя ВАКС також закрила провадження за скаргою Громадської організації «Центр протидії корупції» на цю ж постанову прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що справа стосувалася можливого зловживання службовими особами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Управління енергоринку, за пособництва службових осіб ТОВ «ДТЕК Енерго» своїм службовим становищем для одержання неправомірної вигоди для Генеруючих компаній теплових електростанцій з числа групи компаній ДТЕК. Сторона обвинувачення стверджувала, що з цією метою НКРЕКП розробила та прийняла Постанову № 289 від 03.03.2016 року, яка встановила порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії.

Справа розслідувалася з 2017 року. Провадження у цій справі неодноразово зупинялося, воно закривалося та відновлювалося шляхом скасування процесуального рішення про закриття. Рішення прокурора САП про закриття кримінального провадження, щодо якого було подано скарги, є черговим таким рішенням.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Повний текст ухвали буде оголошено 19 жовтня 2021 року о 16:00 в залі судових засідань у приміщенні Вищого антикорупційного суду. Із судовим рішенням можна буде ознайомитися на Єдиному державному реєстрі судових рішень – справа №991/3849/21.

Як повідомляв Укрінформ, 5 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова змінила старшого групи прокурорів у справі Роттердам+, який тричі її закривав.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]